Anasayfa » Kurumsal » Hakkımızda
Hakkımızda

Efor Yem Premiks San. Tic. A.Ş., Konya'da kurulduğu 2005 yılından beri büyükbaş ve kanatlı yetiştiriciliğinde verim ve karlılığı arttıran besleme çözümleri sunmaktadır.


Hayvan sağlığı ve beslemesinin lider firması Alltech ile 2013 yılında başlatılan satın alma görüşmeleri, 2016 yılında Efor'un %100 Alltech organizasyonuna dahil olmasıyla tamamlanmıştır.


Yeni oluşum, Alltech ve Efor markalı besleme çözümlerinin güçlü bir organizasyon ile ve geniş bir ürün portföyünde pazara sunulmasını mümkün kılmış, Alltech'in Türkiye ve çevre bölgelerdeki varlığını daha da güçlendirmiştir.


Dünyadaki ilk 5 hayvan sağlığı şirketi arasında yer alan Alltech'in merkez ofisi Amerika Birleşik Devletleri, Kentucky, Lexington'da bulunmaktadır. Şirket, pazardaki 35 yılı aşan deneyimi ile Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Orta Doğu, Afrika ve Asya'da güçlü bir varlığa sahiptir. Alltech, özellikle maya bazlı teknolojiler, alg ve nutrigenomik bilimi alanındaki doğal ve bilimsel yenilikler yoluyla, hayvan, bitki ve insanların sağlık ve performanslarını iyileştirmektedir. Şirketin, hayvansal üretim (Alltech), bitkisel üretim (Alltech Crop Science) ve ticari ürünler olmak üzere 3 ana faaliyet alanı bulunmaktadır.


Şirketimiz, Alltech güvencesindeki ileri besleme teknolojileri yanında, teknik danışmanlık, yem rasyonu desteği, eğitim toplantıları, laboratuvar hizmetleri(ruminantlarda kan metabolik profil(11 parametre),keton,NEFA,sütte MUN,sütte somatik hücre,kanatlılar da kanatlı hastalıkları,mikrobiyolojik ekim,antibiyogram gibi klinik analizler) ile üretim ve kalite süreçlerine odaklı test yöntemleri gibi çeşitli araçlarla komple çözümler sunmaya ve üreticilerin karlılıklarını arttırmaya odaklanmıştır.
 


 Üretim tesisi,labaratuvar,depo ve idari ofislerden oluşan Alltech'in Konya ofisinde 30'dan fazla çalışan büyükbaş ve kanatlı üreticilerinin verim ve karlılıklarını arttırmak üzere hizmet vermektedir. Ülkemizdeki hayvancılık sektörünün daha karlı bir iş alanı haline gelmesine katkıda bulunmayı hedefleyen çalışanlarımız, bilgi ve deneyimlerini; pazarın gelişimine, ürün kalitesinin ve üretim verimliliğinin sürekli şekilde arttırılmasına odaklı kullanmaktadır.